facebook linkedin twitter

Pracownik robót wykończeniowych

Nazwa Firmy: D&D Personal
Rodzaj umowy: Inna
Region:
  • Zagranica
Opis Stanowiska:

- Prace wykończeniowe

Wymagania:

- Mile widziana znajomość j. niemieckiego (w przypadku brygady jedna osoba musi znać komunikatywnie język niemiecki!)
- Własna działalność gospodarcza (polska firma + zaświadczenie ZUS A1 lub niemiecka firma Gewerbe)
- Doświadczenie w pracy na budowach
- Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
- Chęci do pracy, siła fizyczna i wytrwałość

Oferujemy:

- Stawka godzinowa netto: 10 euro/godz., dodatkowo do każdej godziny dopłacane jest 0.50 euro za znajomość języka niemieckiego
- Pomoc w założeniu niemieckiej działalności gospodarczej (bardzo niskie opłaty prowadzenia firmy)
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Tygodniowe rozliczenia
- Możliwość długoterminowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
opole@danddpersonal.pl
502089961

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pracownik budowlany".

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).